Volné pozice

Obchodní zástupce pro společnost Hexagon Technology

Popis pozice: Do naší společnosti, specializující se na obchod v oblasti energetiky, hledáme vášnivé jedince, kteří chtějí být součástí našeho dynamického týmu. Pokud jste obchodní nadšenec, máme pro vás skvělou příležitost se k nám připojit.

Lokalita: Celá ČR

Více informace

Hlavní úkoly a odpovědnosti

  • Identifikace a oslovování potenciálních klientů a partnerů
  • Vybudování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
  • Poskytování informací o našich službách a poradenství klientům
  • Pravidelná aktualizace interních systémů

Požadujeme

  • Zkušenost v oblasti obchodu
  • Silné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat nezávisle a samostatně
  • Vysokou míru motivace a cílevědomost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní živnostenský list

Co Vám nabízíme

  • Možnost vysokých výdělků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí a motivující tým

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a máte schopnosti pro tuto pozici, pošlete nám svůj životopis na info@hexagon-technology.cz.

Telefonista / Telefonistka (Callcentrum)

Popis pozice: Hledáme spolehlivou a komunikativní telefonistku, která bude zodpovědná za domluvení obchodní schůzky pro naše obchodníky.

Lokalita: Hradec Králové a okolí

  • Domlouvání schůzek pro obchodníky
  • Zadávání informací do systému a kalendářů
  • Poskytnutí vstřícného a profesionálního servisu klientům
  • Komunikace s obchodníky

Požadujeme

  • Komunikační schopnosti
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v rychlém tempu
  • Znalost základních kancelářských aplikací
  • Zkušenost v oboru výhodou

  • Stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti
  • Konkurenceschopný základní plat a odměny + bonusy
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost práce z domova - HOMEOFFICE